KONTAKTA OSS SÅ HJÄLPER VI TILL MED DITT VAL AV ARBETSKLÄDER.

Dina synpunkter är oerhört viktiga för vårt arbete att ständigt bli bättre som leverantör av arbetskläder. Du är därför välkommen att höra av dig till oss via telefon eller genom att fylla i formuläret nedan.

TELEFONNUMMER

Växel: 0325-66 19 00
Säljsupport: 0325-66 19 10
Fakturafrågor: 0325-66 19 20
Returavdelning: 0325-66 19 30

ÖPPETTIDER

Måndag-fredag 07:30-16:30
Lunchstängt 12:00-12:45
 

ÖPPETTIDER RETURAVDELNING

Måndag-torsdag 06:45-15:45
Fredag 06:45-14:30
Lunchstängt 12:00-12:45

HUVUDKONTOR

AB Blåkläder
Box 124
512 23 Svenljunga

BESÖKSADRESS

AB Blåkläder
Prästagärdet 3
512 53 Svenljunga


Säljare

Peter Mönhage - Säljchef, Blåkläder AB

Peter Mönhage

Sales Manager
Tfn: 0325-66 19 10
peter.monhage@blaklader.com
Martin Nilsson - Key Account Manager, Blåkläder AB

Martin Nilsson

Key Account Manager
Tfn: 070-300 84 26
martin.nilsson@blaklader.com
Mikael Andersson - Key Account Manager, AB Blåkläder

Mikael Andersson

Key Account Manager
Tfn: 070-688 90 81
mikael.andersson@blaklader.com
Claes Adolfsson - Key Account Manager, AB Blåkläder

Claes Adolfsson

Key Account Manager
Tfn: 070-830 62 27
claes.adolfsson@blaklader.com
Daniel Karlén - Säljare - Väst, AB Blåkläder

Daniel Karlén

Säljare - Väst
Tfn: 070-645 55 54
daniel.karlen@blaklader.com
Marcus Engström - Säljare - Syd, AB Blåkläder

Marcus Engström

Säljare - Syd
Tfn: 070-693 85 69
marcus.engstrom@blaklader.com
Jonas Wikander - Säljare, AB Blåkläder

Jonas Wikander

Säljare - Stockholm / Syd
Tfn: 070-783 90 15
jonas.wikander@blaklader.com
Per Gidén - Säljare, AB Blåkläder

Per Gidén

Säljare - Stockholm / Dalarna
Tfn: 070-520 40 18
per.giden@blaklader.com
Olle Harlin - Säljare, AB Blåkläder

Olle Harlin

Säljare - Östra
Tfn: 070-279 62 20
olle.harlin@blaklader.com
Stig-Ove Hedenström - Säljare, AB Blåkläder

Stig-Ove Hedenström

Säljare - Nord
Tfn: 070-655 48 17
stig-ove.hedenstrom@blaklader.com
Fredrik Sturesson - Säljare, AB Blåkläder

Fredrik Sturesson

Säljare - Sydost / Gotland
Tfn: 070-510 01 90
fredrik.sturesson@blaklader.com

Säljsupport

Christer Axelsson - Säljsupport, AB Blåkläder

Christer Axelsson

Säljsupport - Väst
Tfn: 0325-66 19 10
christer.axelsson@blaklader.com
Martin Ståhl - Säljsupport, AB Blåkläder

Martin Ståhl

Säljsupport - Öst / Nord
Tfn: 0325-66 19 10
martin.stahl@blaklader.com
Eleonor Nilsson - Säljsupport, AB Blåkläder

Eleonor Nilsson

Säljsupport - Stockholm / Syd
Tfn: 0325-66 19 10
eleonor.nilsson@blaklader.com
Dennis Pherson - Säljsupport, AB Blåkläder

Dennis Pherson

Säljsupport - Stockholm / Dalarna
Tfn: 0325-66 19 10
dennis.pherson@blaklader.com
Katarina Johansson - Säljsupport, AB Blåkläder

Katarina Johansson

Säljsupport - Syd
Tfn: 0325-66 19 10
katarina.johansson@blaklader.com
Niklas Nilsson - Säljsupport, AB Blåkläder

Niklas Nilsson

Säljsupport - Sydost / Gotland
Tfn: 0325-66 19 10
niklas.nilsson@blaklader.com

Kontakta oss

* = Obligatorisk uppgift